چاپ روی بوم چیست؟

شروع موضوع توسط yaldaa ‏8 اکتبر 2018 در انجمن معرفی سایر سایت ها

 1. yaldaa

  yaldaa New Member

  تاریخ عضویت:
  ‏10 سپتامبر 2018
  ارسال ها:
  15
  تشکر شده:
  1
  جنسیت:
  زن
  کنواس(canvas) یا بوم نوعی پارچهاین کلمه خلاف قوانین انجمن میباشدی مختص نقاشی است (پارچهاین کلمه خلاف قوانین انجمن میباشدای که روی بوماین کلمه خلاف قوانین انجمن میباشدهای نقاشی میاین کلمه خلاف قوانین انجمن میباشدکشند) که دارای بافت نامنظم و پراکنده بوده و چاپ عکس و تصویر بر روی آن بسیار زیبا، چشمگیر و ماندگار میاین کلمه خلاف قوانین انجمن میباشدگردد.
  چاپ کنواس در چاپ دیجیتال فضای داخلی برای نمایش تابلوهای نفیس هنری در آتلیه ها و گالریاین کلمه خلاف قوانین انجمن میباشدها، چاپ عکساین کلمه خلاف قوانین انجمن میباشدها، دکوراسیون داخلی منازل، هتل ها و دفاتر کاری، چاپ پرده های شید و به طور کلی نمایش نقوش و طرحها در قطع بزرگ و با بهترین کیفیت چاپ و نمایش تصویر به کار میاین کلمه خلاف قوانین انجمن میباشدرود.

  چاپ کنواس را معمولا درون یک فریم قرار می دهند. با کشیدن کنواس روی فریم ها و تنظیم آن یک صفحه گالری خیلی زیبایی ایجاد می شود. این سبک از به نمایش گذاشتن عکس ها برخلاف شیوه های سنتی جلوه ی خاصی به چاپ روی بوم می دهد.

  چاپ روی بوم (چاپ کانواس) به دو صورت با کلاف و بدون کلاف صورت می گیرد. در چاپ با کلاف، چارچوبی دورتادور سطح چاپ شده قرار میاین کلمه خلاف قوانین انجمن میباشدگیرد و در چاپ بدون کلاف، طرح صرفا روی کنواس چاپ می شود. این نوع چاپ تا عرض 1 متر قابل ارائه می باشد.

  عکاسی دیجیتال اشتراک گذاشتن عکس ها را با دیگران خیلی آسان کرده است. با چند کلیک می توانیم عکس ها را به کمک ایمیل ارسال کنیم. یا آن ها را در وب سایت آپلود کرده و یا در شبکه های اجتماعی منتشر کنیم. با این حال این ترند هم زیاد جالب نیست.

  به عبارتی دیگر تمام عکس ها و خاطرات ما در حافظه کامپیوتر مانده و متاسفانه در زندگی واقعی و اتاق های خود نمی توانیم عکس ها را نمایش دهیم. چاپ تابلو بوم با سبک چاپ دیجیتال به این مشکل پایان می دهد و دوباره عکس ها در اتاق و منزل ما ظاهر می شوند و دکوراسیون خانه ما را تکمیل می کنند.

  منابع مرتبط : چاپ بوم
  شیوه های چاپ دیجیتال
   

به اشتراک بگذارید