معرفی ساختمان پیش ساخته ویلایی

شروع موضوع توسط apadanasazeh ‏8 ژانویه 2020 در انجمن معرفی سایر سایت ها

 1. apadanasazeh

  apadanasazeh New Member

  تاریخ عضویت:
  ‏12 دسامبر 2019
  ارسال ها:
  5
  تشکر شده:
  2
  جنسیت:
  زن
  از آن جایی که ساختمان های ویلایی در مناطق روستایی و بکر ساخته می شوند ممکن است حمل و نقل و دریافت مواد و … در این امر مشکل ساز باشد که این موضوع سبب افزایش هزینه ها و طولانی شدن مدت زمان اجرای پروژه های عمرانی بزرگ و کوچک می گردد. ساختمان پیش ساخته ویلایی یکی از پاسخ های ممکن و امیدوار کننده برای کاهش هزینه های این گونه ساختمان ها و کاهش روند ساخت و ساز است.
  نصب انواع ساختمان های پیش ساخته توسط بخش ساخت و ساز امکان پذیر است. حتی در مدت زمان کوتاه تر نیز می توان ساختمان را در شکل و اندازه دلخواه و معین ساخت.
  برای ساخت ساختمان پیش ساخته ویلایی، در یک فضای از پیش تعیین شده در کف آن زمین، بتون ریخته می شود و درب و دیوارهای مناسب برای ویلای پیش ساخته که در ابعاد برنامه ریزی شده از کارخانه آورده می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند. ویلای پیش ساخته پس از ساخت مواد لازم جهت استفاده در ویلا و مونتاژ براساس موقعیت مناسب جهت نصب آماده ی استفاده هستند. در ویلاها یا حتی بیمارستان ها ، مطب ها ، محل های ساخت و ساز و خانه های پیش ساخته و یا در هر كجای دیگر می توان طبقه های مطلوب و مناسب احداث نمود . از آنجا که خانه هایی که قرار است ساخته شوند از قبل مشخص می شوند ، نصب آن ها زمان کمتری طول می کشد.
   

به اشتراک بگذارید