مراحل ثبت شرکت در تهران

شروع موضوع توسط karasabt ‏12 می 2019 در انجمن معرفی سایر سایت ها

 1. karasabt

  karasabt New Member

  تاریخ عضویت:
  ‏15 سپتامبر 2018
  ارسال ها:
  13
  تشکر شده:
  1
  مراحل ثبت شرکت در تهران
  به منظور ثبت شرکت ها و به طور کلی ، کلیه امور مربوط به ثبت و تغییرات شرکت ها، می بایست در قدم اول به سامانه ثبت شرکت ها به آدرس http://irsherkat.ssaa.ir مراجعه نمایید. در سامانه نامبرده باید 5 نام به ترتیب اولویت، مدت و موضوع فعالیت شرکت، آدرس شرکت ، سرمایه شرکت، سمت و نام شرکا و سهام هر یک از آن ها ، شعبه شرکت ( در صورت وجود) را وارد نموده و در انتها، اساسنامه و شرکتنامه را در سامانه بارگذاری کنید. ( شایان ذکر است، ثبت شرکت تا زمان حصول نتیجه یعنی صدور آگهی شرکت، نیازی به مراجعه حضوری نخواهد داشت و تمامی مراحل ثبت آن به صورت اینترنتی و از طریق سامانه ثبت شرکت ها می باشد).
  با تکمیل اطلاعات در سامانه ی اداره ی ثبت شرکت ها ، کارشناس حقوقی به بررسی اطلاعات وارد شده می پردازد و در صورت عدم نقص اطلاعات ، آن را تاًیید می کند.
  پس از تایید نام شرکت ، می بایست اوراق چاپی از سامانه ثبت شرکت ها پرینت گرفته و به امضاء کلیه اعضاء شرکت برسد . سپس اوراق امضاء شده ( هر یک در دو نسخه ) به همراه رونوشت برابر با اصل مدارک شناسایی اعضاء و گواهی های عدم سوء پیشینه هیئت مدیره و بازرسین ( در صورت ثبت شرکت سهامی خاص) از طریق پست سفارشی و پاکت های مخصوص اداره ثبت شرکت ها به این اداره ارسال و پس از ارسال بارکد پستی در سامانه ثبت شرکت ها تا زمان اعلام نتیجه پیگیری می گردد.
   

به اشتراک بگذارید