بیان امام مهدی ناصر محمد یمانی درباره اراده خداوند در"رستاخیز اول" (بعث اول) گروهی از کافران؛ تا مسی

شروع موضوع توسط جنود الهدى ‏15 آگوست 2018 در انجمن اطلاعیه های انجمن

 1. جنود الهدى

  جنود الهدى New Member

  تاریخ عضویت:
  ‏7 آگوست 2018
  ارسال ها:
  27
  تشکر شده:
  0
  جنسیت:
  زن
  بیان امام مهدی ناصر محمد یمانی درباره اراده خداوند در"رستاخیز اول" (بعث اول) گروهی از کافران؛ تا مسیح کذاب شما را دچار فتنه نکندای خردمندان از خدا پروا کنید...

  الإمام ناصر محمد اليماني
  27 - 11 - 1433 هـ
  13 - 10 - 2012 مـ
  03:48 صبح
  ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــ


  بیان امام مهدی ناصر محمد یمانی درباره اراده خداوند در"رستاخیز اول" (بعث اول) گروهی از کافران؛ تا مسیح کذاب شما را دچار فتنه نکندای خردمندان از خدا پروا کنید...

  بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على كافة أنبياء الله ورسله من أوّلهم إلى خاتمهم وآلهم الطيبين والتابعين لهم بإحسان إلى يوم الدّين لا نفرّق بين أحدٍ من رسله ونحن له مسلمون، أما بعد ..

  خطاب به تمام علمای مسلمین و همه امتشان و خطاب به تمام انسان ها ،از فتنه مسیح کذاب بر حذر باشید. او از بعث اول (برانگیخته شدن و برخاستن اولیه مردگان [کافران]) اطلاع دارد و قصد دارد از آن برای به فتنه انداختن زندگان و مردگان سوء استفاده کند. او خروج کرده و خواهد گفت: "ای مردم ، من مسیح عیسی بن مریم هستم. همانا که من خداوند عالمیانم ؛ همان که این مردگان را از قبرهایشان برانگیخته است؛ بهشت و جهنم در اختیار من است. جهنم را در مقابل چشم هایتان آوردم و از کنار شما گذشت (عبور سیاره سقر)و کسانی را که به خدایی عیسی مسیح فرزند مریم کافر بودند رادر آن افکندم؛ لذا شما نمی توانید آن (کافران ) را در میان برانگیخته شدگان ببینید".

  می گوید: من آن کسی هستم که قرآن را نازل کرده ام اما در آن تحریف شده و آن گونه که من نازل کرده ام نیست"...سپس در آن حق را باطل و باطل را حق می نمایاند ، که لعنت خداوند بر او باد...ازفتنه او برحذر باشید و این(حادثه) قبل از آن است که خداوند درسایبانی از ابر(ظلل من الغمام)فرود آید و از ورای حجاب با تمام کافرین (دوباره ) زنده شده و با تمام مردم سخن بگوید...

  ای مردم، حقیقت را برایتان بیان می کنم وشایسته نیست که به خداوند غیر حق نسبت داده شود؛ از فتنه مسیح کذاب و باورکردن (ادعای) خدایی اش بر حذر باشید. او عیسی بن مریم مسیح واقعی که سلام وصلوات بر او باد نیست.عیسی مسیح فرزند مریم بناحق سخن نمی گوید. (این فرد) هویت مسیح عیسی بن مریم را جعل میکند اما او نیست به همین دلیل به مسیح کذاب؛ مسیح کذاب می گویند چرا که مسیح حقیقی عیسی بن مریم نیست. لذا بازگشت مسیح عیسی بن مریم در مقدرات خداوند قرار دارد تا شاهد حقی برای مسیحیان، یهودیان و مسلمانان باشد. او به شما می گوید: "من عبد خداوند هستم" ودر میانسالی با شما سخن می گوید. او همان سخنانی را می گوید که در کودکی در گهواره به مردم گفته بود.سخن او در مهداین بود:"من عبد خداوند هستم" ودر میانسالی نیز با مردم چنین خواهد گفت:"من عبد خداوند هستم". گواه آن فرموده خداوند تعالی است که:

  { وَيُكَلِّمُ النَّاسَ فِي الْمَهْدِ وَكَهْلًا وَمِنَ الصَّالِحِينَ }
  صدق الله العظيم [آل عمران:46]

  {و با مردم، در گاهواره و در میانسالی سخن خواهد گفت؛ و از شایستگان است (۴۶)}
  ای مردم ،اگر به یقین ندانید که در اولین برانگیخته شدن ( مردگان) کافران هستند که برمی خیزند مسیح کذاب و مرده هایی که زنده شده اند شما را به فتنه دچار کرده و خداوندی او را خواهید پذیرفت.

  ای مردم من حقیقت را بیان می کنم وغیر حق به خداوند نسبت نمی دهم. از آیات محکم قرآن عظیم برایتان دلیل روشن وآشکار می آورم بدانید وبرحذر باشید که تعدادی از کافران به خواست خداوند در جریان بعث اول در همین دنیا از خاک برمی خیزند. به این معنی که خداوند در جریان بعث اول از هر امتی گروهی را زنده میکند که همگی از تکذیب کنندگان آیات خداوند بوده اند. این هم زمان با خروج دابه (طبق بیانات امام عیسی بن مریم) وخروج مسیح کذاب از بهشت فتنه است که زنده ها ومرده های کافر برانگیخته شده از مرگ را به فتنه گرفتار ودر معرض امتحان قرار می دهد. اگراز امام مهدی و مسیح واقعی عیسی بن مریم پیروی نکنید؛ باور خواهید کرد که خداوند شما مسیح عیسی بن مریم است در حالی که او (حتی) مسیح واقعی عیسی بن مریم صلى الله عليه وعلى أمّة وأسلم تسليماً نیست؛ بلکه کسی است که ادعای خدایی کرده و می گوید عیسی مسیح فرزند مریم است در حالی که دروغ می گوید و عیسی مسیح پسر مریم نیست .لقب مسیح کذاب به او داده شده است چون مسیح واقعی عیسی فرزند مریم نیست (بدانید که) عیسی بن مریم مسیح واقعی ادعای خداوندی نمی کند .او سخن نا حق نمی گوید . بلکه خداوند در میانسالی او را برمی انگیزد وسخن او همانی است که در گهواره و کودکی به پیشینیان شما گفته بود:"من عبد خداوند هستم"

  ای مسلمانان بدانید اگر از امام مهدی پیروی نکنید تا از فتنه مسیح کذاب نجاتتان دهد، مسیح کذاب با دلایلی که برایتان می سازد باعث می شود همگی به جز عده کمی از انصار پیشگام برگزیده در عصر "گفتگوی قبل از ظهور" دنباله رو شیطان شوید.

  ممکن است کسی سؤال کند:" اگرامام مهدی را باور نکرده و از وی پیروی نکنیم ؛مسیح کذاب چگونه برای ما حجت و دلیل می آورد؟". به این سؤال حق این پرسشگر پاسخ می دهم: اگر باور نکنید که عده ای از کافران به خواست خداوند در بعث اول از خاک بر می خیزند - بجز عده قلیلی از انصار که به بیانات حق خداوند یقین دارند –بقیه مردم حتماً گرفتار فتنه می شوید ،چرا که نمی توانید برخاستن مردگان از قبر راکه شاهد آن هستید انکار کنید. شما و آنها یکدیگر را مورد خطاب قرار می دهید. نمی توانید بگویید این سحر است چرا که بعث حقیقی در مقابلتان قرار دارد.

  ممکن است تعداد کثیری از علمای مسلمان که از عقلشان استفاده نمی کنند بگویند:"(خیر) بلکه مسیح کذاب است که مرده ها را زنده می کند تا تمام مردم را دچار فتنه کند". امام مهدی به آنها پاسخ داده و می گوید: این عقیده قلبی شما؛ ناپسند ( منکر=خلاف رضای خداوند)، دروغ و باطل کبیری است. چگونه در حالی که مسیح کذاب به عینه باطل است، خداوند با معجزه زنده کردن مردگان او را یاری می کند؟!!. بدانید اعتقاد شما مینی بر این که باطل به اذن خداوند مرده را زنده می کندبا آنچه که خداوند در آیات محکم کتابش برای شما فرستاده مخالف است جایی که خداوند تعالی می فرماید:

  { قُلْ جَاءَ الْحَقُّ وَمَا يُبْدِئُ الْبَاطِلُ وَمَا يُعِيدُ }
  صدق الله العظيم [سبأ:49]

  {بگو : حق آمد، و باطل نه (آفرینش را) آغاز می کند، و نه (دوباره) باز می گرداند}

  مگرنمی دانید خداوند در آیات محکم کتابش باطل و اولیای او را به مبارزه خوانده و به آنها می گوید اگر چنانچه بتوانند حتی یک مرده را زنده کنند به جای خداوند ادعای باطل را ثابت کرده اند. چگونه خود خداوند سبحان ؛ خودش را تکذیب کرده و باطل را با معجزه زنده کردن مردگان یاری نماید؟! آیا(اصلاً) فکر می کنید؟به خداوند قسم اگر عقیده زنده شدن مردگان به دست مسیح کذاب را باور کنید ، در این صورت شیطان رانده شده ، مسیح کذاب را راست گو دانسته و خداوند سبحان و تعالی را کذاب شمرده اید، خداوند سبحان و پاک منزه از آن چیزی است که شریک او قرار می دهید!! آیا خداوند در قرآن ؛ باطل و اولیاء او را به مبارزه نطلبیده است که اگر می توانند ولو روح یک مرده را بازگردانند؟و فرموده است که اگر بتوانند روح را به جسد مرده بازگردانند روشن می شود که در ادعای باطل خود در برابر خداوند صادقند. آیا فکر می کنید (که چه می گویید)؟

  ممکن است یکی از علمای امت و امتشان که تدبر در قرآن عظیم را ترک کرده اند سؤال کند:" ناصر محمد یمانی، خداوند باطل و اولیائش را در کجا به مبارزه طلبیده است که اگر می توانند روح فقط یک مرده را برگردانند؟ ما گمان نمی کنیم چنین مبارزه طلبی(تحدی) در قرآن نازل شده باشد .چگونه ممکن است خداوند باطل و اولیائش را به مبارزه بطلبد که روح ولو یک مرده را بازگردانند و بعد خود با معجزه زنده کردن مردگان مسیح کذاب را یاری نماید؟ ازآیات محکم قرآن برایمان دلیل بیاور که خداوند باطل و اولیائش را برای بازگرداندن روح حتی یک مرده به مبارزه طلبیده است".امام مهدی به پرسشگران پاسخ می دهد که خداوند تعالی می فرماید:

  { فَلا أُقْسِمُ بِمَوَاقِعِ النُّجُومِ (75) وَإِنَّهُ لَقَسَمٌ لَّوْ تَعْلَمُونَ عَظِيمٌ (76) إِنَّهُ لَقُرْآنٌ كَرِيمٌ (77) فِي كِتَابٍ مَّكْنُونٍ (78) لّا يَمَسُّهُ إِلاَّ الْمُطَهَّرُونَ (79) تَنزِيلٌ مِّن رَّبِّ الْعَالَمِينَ (80) أَفَبِهَذَا الْحَدِيثِ أَنتُم مُّدْهِنُونَ (81) وَتَجْعَلُونَ رِزْقَكُمْ أَنَّكُمْ تُكَذِّبُونَ (82) فَلَوْلا إِذَا بَلَغَتِ الْحُلْقُومَ (83) وَأَنتُمْ حِينَئِذٍ تَنظُرُونَ (84) وَنَحْنُ أَقْرَبُ إِلَيْهِ مِنكُمْ وَلَكِن لّا تُبْصِرُونَ (85) فَلَوْلا إِن كُنتُمْ غَيْرَ مَدِينِينَ (86) تَرْجِعُونَهَا إِن كُنتُمْ صَادِقِينَ (87) }
  صدق الله العظيم [الواقعة]

  {سوگند به فضایی که ستارگان‌ اشغال کرده اند (۷۵) و آن اگر بدانید سوگندی عظیم است‌ (۷۶)که آن، قرآن کریمی است، (۷۷) که در کتاب محفوظی جای دارد، (۷۸) و جز پاکان (اهل بیت)نمی‌توانند به (کنه)آن دست یابند. (۷۹) آن از سوی پروردگار عالمیان نازل شده؛ (۸۰) آیا این سخن را [= این قرآن را با اوصافی که گفته شد] سست و کوچک می‌شمرید، (۸۱) و به جای شکر روزی }هایی که به شما داده شده آن را تکذیب می‌کنید؟! (۸۲) پس چرا هنگامی که جان به گلوگاه می‌رسد (توانایی بازگرداندن آن را ندارید)؟! (۸۳) و شما در این حال نظاره می‌کنید (و کاری از دستتان ساخته نیست)؛ (۸۴) و ما از شما به او نزدیکتریم ولی نمی‌بینید! (۸۵) اگر هرگز در برابر اعمالتان جزا داده نمی‌شوید، (۸۶) پس آن (روح) را بازگردانید اگر راست می‌گویید! (۸۷)
  به مبارزه طلبی خداوند در برابر باطل و اولیائش نگاه کنید: {فَلَوْلا إِذَا بَلَغَتِ الْحُلْقُومَ (83) وَأَنتُمْ حِينَئِذٍ تَنظُرُونَ (84) وَنَحْنُ أَقْرَبُ إِلَيْهِ مِنكُمْ وَلَكِن لّا تُبْصِرُونَ (85) فَلَوْلا إِن كُنتُمْ غَيْرَ مَدِينِينَ (86) تَرْجِعُونَهَا إِن كُنتُمْ صَادِقِينَ (87) پس چرا هنگامی که جان به گلوگاه می‌رسد (۸۳) و شما در این حال نظاره می‌کنید (۸۴) و ما از شما به او نزدیکتریم ولی نمی‌بینید! (۸۵) اگر هرگز در برابر اعمالتان جزا داده نمی‌شوید، (۸۶) پس آن (روح) را بازگردانید اگر راست می‌گویید! (۸۷)} صدق الله العظيم، به مبارزه طلبیده شدن باطل و اولیائش را نگاه کنید: {تَرْجِعُونَهَا إِن كُنتُمْ صَادِقِينَ پس آن (روح) را بازگردانید اگر راست می‌گویید! } صدق الله العظيم،اما علمای مسلمین و امت آنها نسبت به این مبارزه طلبی کافر شده و به جای آن باور کرده اند که مسیح کذاب مردی را از وسط به دو نیم کرده و دربین دو نیمه گام برمی دارد و سپس روح مرده را بعد از مرگش به بدنش بازمی گرداند و این عقیده باطل را براساس این حدیث مجعول و دروغ بنا نهاده اند حدیثی که در تناقض با آیات محکم قرآن عظیم است و ما اقتباسی از این روایت جعلی که به خداوند و رسولش نسبت داده شده است را می آوریم که مسیح کذاب می گوید:
  [ أرأيتم إن قتلت هذا ثم أحييته؛ أتشكون في الأمر؟ فيقولون: لا. فيقتله ثم يحييه ]
  [ آیا اگر بینید که این را کشته و سپس زنده کردم ؛ بازهم شکی خواهید داشت؟و می گویند: خیر پس او را کشت و زنده کرد]
  امام مهدی ناصر محمد یمانی برایتان از حق دلیل و حجت می آورد و می گوید: آیا این روایت با آیات محکم قرآن عظیم که خداوند در آن باطل و اولیائش را به مبارزه خوانده است در تناقض نیست در جایی که می فرماید:
   
 2. جنود الهدى

  جنود الهدى New Member

  تاریخ عضویت:
  ‏7 آگوست 2018
  ارسال ها:
  27
  تشکر شده:
  0
  جنسیت:
  زن
  :

  {فَلَوْلا إِذَا بَلَغَتِ الْحُلْقُومَ (83) وَأَنتُمْ حِينَئِذٍ تَنظُرُونَ (84) وَنَحْنُ أَقْرَبُ إِلَيْهِ مِنكُمْ وَلَكِن لّا تُبْصِرُونَ (85) فَلَوْلا إِن كُنتُمْ غَيْرَ مَدِينِينَ (86) تَرْجِعُونَهَا إِن كُنتُمْ صَادِقِينَ (87) پس چرا هنگامی که جان به گلوگاه می‌رسد (۸۳) و شما در این حال نظاره می‌کنید (۸۴) و ما از شما به او نزدیکتریم ولی نمی‌بینید! (۸۵) اگر هرگز در برابر اعمالتان جزا داده نمی‌شوید، (۸۶) پس آن (روح) را بازگردانید اگر راست می‌گویید! (۸۷)} صدق الله العظيم؟نگاه کنید خداوند چه حکمی درباره خود صادر می فرماید: {تَرْجِعُونَهَا إِن كُنتُمْ صَادِقِينَ} صدق الله العظيم، حال اگر خداوند روایت باطل شما را به حقیقت تبدیل کند و با زنده کردن مردگان مسیح کذاب را یاری کند ؛ (در حقیقت) در محکمات کتابش بر علیه خود حکم کرده است چرا که مسیح کذاب و اولیائش راستگو ،و خداوند و اولیائش دروغگویند . لعنت خداوند بر افترازنندگان باد ...لعنتی بزرگ.... و اما کسانی که از این اتهام باطل پیروی کنند ، قومی هستند که عقلشان را بکار نمی گیرند.

  به علمای مسلمین و امتهایشان خطاب می کنم ؛ خداوند شهادت داده است که در این دنیا عده ای از کافران را که خود بخواهد بعد مرگ دوباره به دنیا باز می گرداند. پس خداوند بعد مرگ ،آنها را برایتان در روی همین زمین باز می گرداند(یعیدهم الله) و شما خواهید دید که برانگیخته شدن آنها هم زمان با خروج مسیح کذاب شیطان رجیم از بهشت فتنه ای است که خداوند تا روز برانگیخته شدن اولیه (بعث اول)در آنجا به او فرصت داده است. روزی که برخی از کافرانی که زنده شدن مرده ها را در این دنیا تکذیب می کردند، به خواست خداوند برانگیخته خواهند شد. و خداوند تعالی می فرماید:

  { مِنْهَا خَلَقْنَاكُمْ وَفِيهَا نُعِيدُكُمْ وَمِنْهَا نُخْرِجُكُمْ تَارَةً أُخْرَى }
  صدق الله العظيم [طه:55]
  { شما را از آن (= زمین) آفریدیم، و دوباره شمارا در آن باز می گردانیم، و بار دیگرشما را از آن بیرون می آوریم.}

  ممکن است دکتر أحمد عمرو( اهل حروف جرّ) بخواهد بگوید:" ناصر محمد،ما قبلاً برایت فتوی داده بودیم منظور از بازگشت به زمین ، برگردانده شدن به خاک است". امام مهدی ناصر محمد یمانی جواب می دهد : گوش کن دکتر أحمد عمرو، آیا می توانی فقط یک دلیل ازآیات محکم قرآن عظیم بیاوری که نشان دهد منظور خداوند تعالی از { وَفِيهَا نُعِيدُكُمْ } باز گرداندن خلق (جسد)به خاک است که اگر توانستی روشن می شود ناصر محمد یمانی دروغ گوی بی شرمی بوده و مهدی منتظر نیست. به خداوندی که جز او معبودی نیست سوگند نه تو ونه تمام علمای انس و جن حتی با کمک و یاری یکدیگر قادر نیستید ولو یک دلیل از آیات محکم قرآن عظیم برای اثبات تفسیرتان از این آیه بیاورید که (مشخص کند) مقصود خداوند بازگرداندن و تجزیه خلق (جسد)درخاک است. اما امام مهدی که با آیات محکم کتاب برایتان حجت می آورد تا پندی باشد برای خردمندان. با استفاده از تمام آیات مربوط به آفرینش برایتان دلیل خواهد آورد تا ببینیم آیا مقصود از "بازگرداندن "آن چنان که شما فکر می کنید تجزیه شدن خلق در خاک است یا منظور باز آوردن جدید خلق از زمین؟به سوی پذیرش حکمیت رب العالمین رفته و می گوییم:یا رب العالمین تو بهترین جدا کننده حق از باطلی(خير الفاصلين) و چه داوری بهتر ازخداوند برای قومی که ایمان آورده اند وجود دارد. خداوندا در مورد مقصوداز" بازگرداندن خلق " به ما فتوا بده آیا مقصودت باز گرداندن جسد به خاک است یا خلق دوباره (جسد مرده ) از آن؟ حال نگاه کنیم که رب العالمین چگونه بین ما داوری می نماید.خداوند تعالی می فرماید:

  { قُلِ اللَّهُ يَبْدَأُ الْخَلْقَ ثُمَّ يُعِيدُهُ }
  صدق الله العظيم [يونس:34]

  {بگو: الله آفرینش را آغاز می کند ، سپس آن را باز می گرداند}

  ولی ای خدای عالمین ما از گفته حق تو در بیان حقت { يَبْدَأُ الْخَلْقَ }در یافته ایم منظور آفرینش انسان از گل (خاک) است؛ اما در مورد مقصودت از این کلام حق { ثُمَّ يُعِيدُهُ } ما را روشن فرما ؛ آیا مقصود بازگردانده شدن به خاک است؟ و جواب خداوند در آیات محکم کتاب که خداوند تعالی می فرماید:

  { كَمَا بَدَأْنَا أَوَّلَ خَلْقٍ نُعِيدُهُ وَعْدًا عَلَيْنَا إِنَّا كُنَّا فَاعِلِين }
  صدق الله العظيم [الأنبياء:104]

  {همانگونه که نخستین آفرینش را آغاز کردیم، (دیگر بار) آن را باز می گردانیم}
  بنابراین دکتر أحمدعمرو منظور از" اعاده" ؛ برانگیختن جدید (دوباره)خلق است ، نه اینکه طبق گمان شما باز گشتن به خاک ؛اما در مورد تجزیه جسد در خاک جدال و انکاری نداریم.کافران گفتند:

  وَقَالُوا أَإِذَا كُنَّا عِظَامًا وَرُ‌فَاتًا أَإِنَّا لَمَبْعُوثُونَ خَلْقًا جَدِيدًا ﴿٤٩﴾ }
  صدق الله العظيم [الاسراء]

  {و (کافران) گفتند: آیا هنگامی که ما استخوانها یی (پوسیده) و پراکنده ای شدیم، آیا دگر بار با آفرینش تازه ای بر انگیخته خواهیم شد}

  و خداوند تعالی می فرماید:

  { قُلْ كُونُوا حِجَارَ‌ةً أَوْ حَدِيدًا ﴿٥٠﴾ أَوْ خَلْقًا مِّمَّا يَكْبُرُ‌ فِي صُدُورِ‌كُمْ ۚ فَسَيَقُولُونَ مَن يُعِيدُنَا ۖ قُلِ الَّذِي فَطَرَ‌كُمْ أَوَّلَ مَرَّ‌ةٍ ۚ فَسَيُنْغِضُونَ إِلَيْكَ رُ‌ءُوسَهُمْ وَيَقُولُونَ مَتَىٰ هُوَ ۖ قُلْ عَسَىٰ أَن يَكُونَ قَرِ‌يبًا ﴿٥١﴾ }
  صدق الله العظيم [الإسراء]

  {بگو: سنگ باشید یا آهن (50)یا (هر) مخلوقی که درخاطرتان بزرگ می نماید ، (باز هم خداوند قادر است شما را دوباره زنده کند ). پس خواهند گفت : چه کسی ما را بازمی گرداند ؟! بگو: (همان) کسی که نخستین بار شما را آفرید . پس آنان سرهایشان را (از روی تردید) به تو می جنبانند و می گویند : آن چه زمانی خواهد بود ؟! بگو: شاید که نزدیک باشد}
  از این بیان حق چنین اسنباط می کنیم که مقصود از اعاده آفرینش دوباره آنهاست.گواه آن فرموده خداوند تعالی است که :

  { كَمَا بَدَأَكُمْ تَعُودُونَ ﴿٢٩﴾ فَرِ‌يقًا هَدَىٰ وَفَرِ‌يقًا حَقَّ عَلَيْهِمُ الضَّلَالَةُ }
  صدق الله العظيم [الأعراف:29-30]

  {همان گونه که در آغاز شما را آفرید، بازمی‌گردید! (۲۹) جمعی را هدایت کرده؛ وجمعی (که شایستگی نداشته‌اند،) گمراهی بر آنها مسلّم شده است.}

  سؤالی که مطرح می شود این است که مقصود خداوند تعالی از این کلام چیست {{{ كَمَا بَدَأَكُمْ تَعُودُونَ }}} جواب را در آیات محکم کتاب پیدا می کنیم که مقصود اعاده (باز آوردن ) است چه اعاده ای ؟ مثل اول. گواه آن فرموده خداوند تعالی است که:

  { وَلَقَدْ جِئْتُمُونَا فُرَادَىٰ كَمَا خَلَقْنَاكُمْ أَوَّلَ مَرَّةٍ وَتَرَكْتُمْ مَا خَوَّلْنَاكُمْ وَرَاءَ ظُهُورِكُمْ ۖ وَمَا نَرَىٰ مَعَكُمْ شُفَعَاءَكُمُ الَّذِينَ زَعَمْتُمْ أَنَّهُمْ فِيكُمْ شُرَكَاءُ }
  صدق الله العظيم [الأنعام:94]

  {همه شما تنها به سوی ما بازگشت نمودید، همان‌گونه که روز اوّل شما را آفریدیم! و آنچه را به شما بخشیده بودیم، پشت سر گذاردید! و شفیعانی را که شریک می‌پنداشتید، با شما نمی‌بینیم}

  ممکن است کسی سؤال کند: چرا خداوند شرکایشان راهمراهشان برنیانگیخته است ؛همانان که با خدا شریک کرده بودند ، آنها در بین برانگیخته شدگان اولیه دیده نخواهند شد و این را از کلام خداوند تعالی استنباط می کنیم : {وَمَا نَرَىٰ مَعَكُمْ شُفَعَاءَكُمُ الَّذِينَ زَعَمْتُمْ أَنَّهُمْ فِيكُمْ شُرَكَاءُ} صدق الله العظيم، آیا این برانگیخته شدن اولیه تنها برای گروهی از کافران به آیات الهی است که خداوند اراده بازگشتشان را دارد. گواه آن فرموده خداوند تعالی است که:

  { وَيَوْمَ نَحْشُرُ مِنْ كُلِّ أمّة فَوْجًا مِمَّنْ يُكَذِّبُ بِآيَاتِنَا فَهُمْ يُوزَعُونَ ﴿83﴾ }صدق الله العظيم [النمل]

  {روزی را که ما از هر امّتی، گروهی را از کسانی که آیات ما را تکذیب می‌کردند محشور می‌کنیم؛ وآنها را نگه می‌داریم تا به یکدیگر ملحق شوند! (۸۳)}

  و موعد بعث اول برای کافرینی که خداوند بخواهد در زمانی است که خروج دابة (عیسی علیه السلام ) ؛ خروج مسیح دجال و سربازانش از یاجوج و ماجوج و بعث امام مهدی که بعد از عبور سیاره عذاب خواهد بود رخ داده باشد.گواه آن فرموده خداوند تعالی است که:

  { وَإِذَا وَقَعَ الْقَوْلُ عَلَيْهِمْ أَخْرَجْنَا لَهُمْ دَابَّةً مِّنَ الْأَرْضِ تُكَلِّمُهُمْ أَنَّ النَّاسَ كَانُوا بِآيَاتِنَا لَا يُوقِنُونَ (82) وَيَوْمَ نَحْشُرُ مِن كُلِّ أُمَّةٍ فَوْجاً مِّمَّن يُكَذِّبُ بِآيَاتِنَا فَهُمْ يُوزَعُونَ (83) }
  صدق الله العظيم [النمل]

  {و هنگامی که فرمان (عذاب) بر آنها واقع شود کسی(جنبنده ای) را از زمین برای آنها خارج می‌کنیم که با آنان تکلّم می‌کند که مردم به آیات ما ایمان نمی‌آوردند. (۸۲) روزی را که ما از هر امّتی، گروهی را از کسانی که آیات ما را تکذیب می‌کردند محشور می‌کنیم؛ وآنها را نگه می‌داریم تا به یکدیگر ملحق شوند! (۸۳)}
  ولی این برانگیختگی هم زمان با خروج مسیح کذاب و یأجوج مأجوج و خروج "دابه"و برانگیختگی امام مهدی است که اکثر مردم هم از آن بی خبرند. گواه آن فرموده خداوند تعالی است که می فرماید:

  { وَحَرَ‌امٌ عَلَىٰ قَرْ‌يَةٍ أَهْلَكْنَاهَا أَنَّهُمْ لَا يَرْ‌جِعُونَ ﴿٩٥﴾ حَتَّىٰ إِذَا فُتِحَتْ يَأْجُوجُ وَمَأْجُوجُ وَهُم مِّن كُلِّ حَدَبٍ يَنسِلُونَ ﴿٩٦﴾ }
  صدق الله العظيم [الأنبياء]

  {و (مردم)هر قریه ای را که (بر اثر کفر و گناه) هلاک کردیم، محال است که (به دنیا) بازگردند(95)تا وقتی که (سد) یأجوج و مأجوج گشوده شود، و آنها (یأجوج و مأجوج)از هر پشتی زاد وولد کنند(96)}
  و این بعد از منهدم شدن سد ذی القرنین و خروج يأجوج ومأجوج و پادشاهشان (مسیح دجال )است.گواه آن فرموده خداوند تعالی است که:
   
 3. جنود الهدى

  جنود الهدى New Member

  تاریخ عضویت:
  ‏7 آگوست 2018
  ارسال ها:
  27
  تشکر شده:
  0
  جنسیت:
  زن
  :

  { قَالَ هَذَا رَحْمَةٌ مِنْ رَبِّي فَإِذَا جَاءَ وَعْدُ رَبِّي جَعَلَهُ دَكَّاءَ وَكَانَ وَعْدُ رَبِّي حَقّاً (98)وَتَرَكْنَا بَعْضَهُمْ يَوْمَئِذٍ يَمُوجُ فِي بَعْضٍ وَنُفِخَ فِي الصُّورِ فَجَمَعْنَاهُمْ جَمْعاً (99)وَعَرَضْنَا جَهَنَّمَ يَوْمَئِذٍ لِلْكَافِرِينَ عَرْضاً (100) }
  صدق الله العظيم [الكهف]
  {(آنگاه) گفت: این از رحمت پروردگار من است! امّا هنگامی که وعده پروردگارم فرا رسد، آن را در هم می‌کوبد؛ و وعده پروردگارم حق است! (۹۸) و در آن روز ما آنان را رها می‌کنیم که درهم موج می‌زنند*؛ و در صور [کالبدها] دمیده می‌شود؛ و ما همه را جمع می‌کنیم! (۹۹) در آن روز، جهنم را بر کافران عرضه می‌داریم! (۱۰۰)}

  ممکن است یکی از انصار عزیزپیشگام و برگزیده ام بخواهد سؤال کند" ای امام پس این بیان خداوند تعالی چیست؟ { وَعَرَضْنَا جَهَنَّمَ يَوْمَئِذٍ لِلْكَافِرِينَ عَرْضاً (100) در آن روز، جهنم را بر کافران عرضه می‌داریم } صدق الله العظيم؟". پاسخ امام مهدی به شما این است که:

  در این روز به علت عبور کوکب آتش از کنار زمینِ بشر، سد ذی القرنین منهدم می شود .وتمام کافران آن (کوکب آتش ) را که به زمین ( و اهل آن) نمایش داده می شود؛ خواهند دید. لذا خداوند تعالی می فرماید: { وَعَرَضْنَا جَهَنَّمَ يَوْمَئِذٍ لِلْكَافِرِينَ عَرْضاً } صدق الله العظيم، این نشان داده شدن قبل از آن است که کافران زنده شده در عصر عبورش وارد آن شوند ولی اکثر مردم نمی دانند.

  ای کسانی که در پی یافتن حقیقت هستید، به درستی که مسیح کذاب برانگیختگی محدود کافران را مورد سوء استفاده قرار داده و ادعای ربوبیت کرده و می گوید این روز برانگیختگی همگانی(بعث الشامل که در قیامت رخ می دهد) است. هم چنین ادعا می کند که رب العالمین است وبهشت وآتش را در اختیار دارد. می گوید آتش همان است که نشانتان دادیم (عرضناها عرضاً) واز جلوی چشمتان عبور کرد واما بهشت؛ در باطن همین زمین تان قرار گرفته است و مردگانی که در بین زنده شدگان نمی بینید کسانی هستند که آنقدر در گمراهی آشکار بودند که بعد مرگ مستقیم به آتش جهنم افتاده اند؛ اما این مرده هایی که زنده شده اند در مسیر حقی هستند که روشن و آشکار است ،لذا آنها راآمرزیده و به بهشتم که درباطن زمینتان است واردشان کرده ام.

  سپس امام مهدی می گوید: ای دشمن خداوند ؛ حق را باطل و باطل را حق قرار می دهی؟ هیهات هیهات ... به خداوند سوگند که مکرهمه شما شیاطین را به اذن رب العالمین باطل وبی اثر خواهم کرد. ما برشما پیروز وغالب هستیم ودرخواهید یافت عاقبت نیکو برای متقیان است،وسلامٌ على المرسلين والحمد لله رب العالمين.....

  ممکن است کسی سؤال کند :"صبرکن ناصر محمد، بیان تو حاکی از این است که کافران در این دنیا دو زندگی و دو مرگ دارند. آیا دلیل روشنی از آیات محکم کتاب خداوند داری که نشان دهد کفار دو زندگی ، دو مرگ و دو برانگیخته شدن دارند ؟" امام مهدی پاسخ می دهد خداوند تعالی فرموده است :

  { كَيْفَ تَكْفُرُوْنَ بِاللهِ وَكُنْتُمْ أَمْوَاتًا فَأَحْيَاكُمْ ثُمَّ يُمِيْتُكُمْ ثُمَّ يُحْيِيْكُمْ ثُمَّ إِلَيْهِ تُرْجَعُوْنَ }
  صدق الله العظيم [البقرة:28]

  {چگونه به خداوند کافر می شوید؟ در حالی که شما مردگان بودید، و او شما را زنده کرد، سپس شما را می میراند، سپس شما را زنده می کند، آنگاه به سوی او باز گردانده می شوید}
  و فرموده است :
  {قَالُوا رَبَّنَا أَمَتَّنَا اثْنَتَيْنِ وَأَحْيَيْتَنَا اثْنَتَيْنِ فَاعْتَرَفْنَا بِذُنُوبِنَا فَهَلْ إِلَى خُرُوجٍ مِّن سَبِيلٍ (11) ذَلِكُم بِأَنَّهُ إِذَا دُعِيَ اللَّهُ وَحْدَهُ كَفَرْتُمْ وَإِن يُشْرَكْ بِهِ تُؤْمِنُوا فَالْحُكْمُ لِلَّهِ الْعَلِيِّ الْكَبِيرِ (12) هُوَ الَّذِي يُرِيكُمْ آيَاتِهِ وَيُنَزِّلُ لَكُم مِّنَ السَّمَاءِ رِزْقاً وَمَا يَتَذَكَّرُ إِلَّا مَن يُنِيبُ (13) }
  صدق الله العظيم [غافر]

  {آنها می‌گویند: پروردگارا! ما را دو بار میراندی و دو بار زنده کردی؛ اکنون به گناهان خود معترفیم؛ آیا راهی برای خارج شدن وجود دارد؟ (۱۱) این بخاطر آن است که وقتی خداوند به یگانگی خوانده می‌شد انکار می‌کردید، و اگر برای او همتایی می‌پنداشتند ایمان می‌آوردید؛ اکنون داوری مخصوص خداوند بلندمرتبه و بزرگ است (۱۲) او کسی است که آیات خود را به شما نشان می‌دهد و از آسمان برای شما روزی می‌فرستد؛ تنها کسانی متذکّر این حقایق می‌شوند که بسوی خدا باز می‌گردند(انابه می کنند ). (۱۳) }
  ممکن است کس دیگری سؤال کند: " ناصر محمد یمانی ، بر طبق این بیان روشن است که اولیاء صالح در بعث اول حاضر نیستند و به همین خداوند تعالی می فرماید: { وَمَا نَرَىٰ مَعَكُمْ شُفَعَاءَكُمُ الَّذِينَ زَعَمْتُمْ أَنَّهُمْ فِيكُمْ شُرَكَاءُ و شفیعانی را که شریک می‌پنداشتید، با شما نمی‌بینیم } صدق الله العظيم [الأنعام:94]، و این به معنای این است که برای افراد صالح فقط یک مرگ و یک برانگیختگی وجود دارد و طبق گفته دروغ مسیح کذاب آنها در آتش نیستند. از آیات محکم کتاب پاسخی بیاور تا این تصویری که برایمان آورده ای کامل شود و با بیان حق قرآن با قرآن مسئله بعث اول برایمان روشن شود". امام مهدی ناصر محمد یمانی به سؤال کنندگان پاسخ می دهد که: خداوند تعالی میفرماید:

  { لَا يَذُوقُونَ فِيهَا الْمَوْتَ إِلَّا الْمَوْتَةَ الْأُولَىٰ ۖ وَوَقَاهُمْ عَذَابَ الْجَحِيمِ ﴿56﴾ }
  صدق الله العظيم [الدخان]

  { هرگز مرگی جز همان مرگ اوّل (که در دنیا چشیده‌اند) نخواهند چشید، و خداوند آنها را از عذاب دوزخ حفظ می‌کند؛ (۵۶)}
  اما دکتر أحمد عمرو بدون آنکه علمی از جانب خداوند داشته باشد؛ گمان می کند انسان ها قبل از خلقتشان مرده بودند و کلام خداوند را از محل درستش جابجا نموده وتحریف می کند اما به امام ناصر محمد یمانی تهمت می زند که مقصود از کلام خداوند را تغییر داده است!! ای دکتر آیا خداوند بهترین داوران و حکم کنندگان نیست؟ برای خردمندان روشن شد که کدام یک با منطق حق سخن گفته و (مردم را)به سوی راه راست -صراط المستقیم- هدایت می کند.

  وسلامٌ على المرسلين والحمد لله ربّ العالمين..

  برادرتان امام مهدی ناصر محمد یمانی.

  ــــــــــــــــــــ
  https://www.nasser-yamani.com/showt...دی-منتظر-و-دکتر-احمد-عمرو&p=124086#post124086

  https://www.nasser-yamani.com/forumdisplay.php?54-فارسي
   

به اشتراک بگذارید